Obec Údlice
Obec Údlice Přečaply

Pomoc Ukrajině

pomáháme uprchlíkům

Děkujeme všem, kdo nabízíte pomoc Ukrajincům, kteří jsou ubytováni na zámečku. V současné době je připraveno a obsazeno 13 míst ( 6 maminek a 7 dětí ), je o všechny postaráno a zatím dle jejich slov nic nepotřebují. Pokud ale máte doma nějaké oblečení pro chlapce ve věku 2,3 a 9 let a rádi byste věnovali, můžete je donést na oú. Připravujeme další pokoje na sportovní hale. Pokud bude v budoucnu něco potřeba, napíšeme o pomoc. Chtěli bychom také poděkovat Vietnamské komunitě za pomoc při vybavení pokojů lůžkovinami a ručníky, dále Údlickým fotbalistům za pomoc při stěhování nábytku a montování  skříní  při  vybavování  pokojů a v neposledni řadě paní Prágerové za pomoc při ubytování a za starost o  Ukrajinské  uprchliky.

Pokud by byl zájem zaslat finanční příspěvek na pomoc Ukr. uprchlíkům je zřízeno konto pomoci při MAS Západ. Krušnohoří - odkaz Naše pomoc pro Ukrajinu - Oficiální stránky MAS Sdružení Západní Krušnohoří (maskaszk.cz)

Pro účely Ukrajiny, prosím, používat účet 2405259001/5500, VS 1111

do zprávy pro příjemce -UKRAJINA, pokud Váš dar bude přímo pro naše               uprchlíky, dejte do zprávy UKRAJINA-Údlice.

Pokud by ale Vaše pomoc měla být přímo osobní, můžete peněžní dar předat přímo ženám na zámečku.

Moc děkujeme

konto -pomoc Ukrajině

Datum vložení: 15. 3. 2022 8:27
Datum poslední aktualizace: 15. 3. 2022 13:13

OBEC  ÚDLICE  NEMÁ ŽÁDNÉ STAVEBNÍ PARCELY NA PRODEJ !!!

"KANALIZACE V OBCI PŘEČAPLY"
byl spolufinancován z prostředků Ústeckého kraje.

Svátek má Zbyšek