Obec Údlice
Obec Údlice Přečaply

Milostivé léto

Milostivé léto, akce jak se oddlužit

Blíže k milostivému létu

28. října startuje takzvané milostivé léto. Během něj mohou lidé snadněji ukončit stovky tisíc exekucí, které v minulosti vznikly z veřejnoprávních dluhů. Nesplacené závazky, které mezitím mnohdy narostly na několikanásobky původního dluhu, půjde vymazat během tří měsíců za zvýhodněných podmínek.

Kdo do 28. ledna 2022 zaplatí zbývající jistinu (původní dluh) a k tomu přidá 907,50 Kč jako náklady (750 Kč + DPH), ten exekuci ukončí.

Týká se to dluhů, které mají lidé vůči veřejné správě, a to včetně institucí s jakýmkoli státním podílem nebo třeba podniků s účastí města. Konkrétně jde třeba o dluhy za dopravními podniky, zdravotními pojišťovnami nebo třeba i za energetickou společností ČEZ.

Podmínkou využití milostivého léta je i to, že člověk nesmí být v oddlužení<https://www.penize.cz/osobni-bankrot>. A další omezení: Milostivé léto lze uplatnit jenom na exekuce, které řeší soudní exekutoři - tedy ne u daňových a správních exekucí.

milostmilost

Datum vložení: 8. 11. 2021 14:57
Datum poslední aktualizace: 8. 11. 2021 15:16

Oslava jubilantů 3.čtvrt.2011 v jídelně "učiliště"

OBEC  ÚDLICE  NEMÁ ŽÁDNÉ STAVEBNÍ PARCELY NA PRODEJ !!!

"KANALIZACE V OBCI PŘEČAPLY"
byl spolufinancován z prostředků Ústeckého kraje.

Svátek má René